Towarzyskie zabawy, które zabawią Twoich gości

Potrafisz sobie wyobrazić kiedy posiadówka nie może złapać rytmu i bywa monotonnie, i nic nie może pomóc Obecnie możesz o tym zapomnieć! Dzięki tym koncepcjom również Twoja posiadówka natychmiast się rozwinie, a imprezowicze będą śmiać się do łez

Time’s Up – rozrywka polega na opisywaniu sobie o znanych ludziach ze świata muzyki sportu, świata celebrytów literatury itd. Brzmi prosto? Poczekajcie na nową turę, w jakiej ustalenia zezwalają na powiedzenie tylko jedynego hasła do omówienia wskazanego człowieka. Najwspanialszą zabawę dostarcza zdecydowanie runda trzecia – kalambury. Zawodnicy potrafią rozbroić nas doskonałą pamięcią a także twórczym podejściem do rzeczy.

Tajniacy – laureat wielu nagród w klasie uciech rodzinnych tudzież imprezowych. Startujący podzieleni będą na 2 rywalizujące drużyny, każda wskazuje również swojego kierownika, który będzie zmieniać się przed następną rozgrywką. Sprawdzianem ludzi będzie skonsolidować jak najszerszą grupę haseł rozpisanych na pulpicie z danym słowem, które zapodaje im szef. Uwaga na zabójcę! Gra buduje napięcie przede wszystkim na podobieństwach, przysparza obfitość uśmiechu a także atrakcji.

5 sekund – kolejna gra wsparta na skojarzeniach, tymczasem tutaj na nieszczęście nie otrzymasz czasu na zastanowienie. Ludzie muszą wygłosić pierwsze skojarzenia, które wpadną im do głowy, na przykład: wyszczególnij 3 słowa kluczowe, jakie kończące się się na literę „g”. Nasz gry pokazują, że mogą być niejednokrotnie bardzo wesołe;

Tabu – znowu przyjdzie ci tłumaczyć coś kolegom z ekipy, tym razem są to jednak słowa. Nie będzie jednak prosto, bo nie wolno wtedy użyć żadnego z 5 zakazanych skorelowanych z nim słów. Rozbudzanie kreatywności a dodatkowo dobry nastrój gwarantowane!

Nadchodzi czas i rozpoczynamy wyśmienitą przyjęcie. Życzenia urodzinowe, sto lat, super jedzenie a także fajne rozgrywki. Praktycznie każda z wyszczególnionych zabaw gwarantuje przełamanie początkowych lodów oraz rozkręcenie imprezy. Na szczęście nie chodzi o zwycięstwo, wyłącznie o doskonałą rozrywkę!

Może Ci się również spodoba